A beszélgetés közös pontjai

Hogyan kelts vonzalmat és hódítsd meg álmaid nőjét? Érdekel, hogy nekem (a béka segge alól) és sok más férfinak hogy sikerült? Ha igen, akkor nézd meg ezt az ebookomat mindenképpen!

Metszéspontok közted és közte – derítsd ki!

Arra jöttem rá, hogy nem biztos, hogy siker szempontjából kifizetődő, ha egy nővel folytatott beszélgetés során mindent csak a közös pontokra húzok fel. Néhány férfinak meggyőződése, hogy úgy tudják fokozni a lány iránta érzett vonzalmát, ha az összes lehetséges egyezést kettejük között feltárják, kb. így: “Ó, lovagolsz? Én is imádok lovagolni!” Vagy: “Én is voltam már Olaszországban.” Ez is egy lehetséges stratégia. A kezdőknek persze.

Hasonlóságok professzionális kinyilvánítása

A profik jobban is tudják csinálni. Én például egy kérdésbe csempészem bele az egyezéseket, hogy a nő maga állapíthassa meg, hogy mennyi mindenben hasonlítunk egymásra. És ezzel máris a sikeres beszélgetés egyik alapelvénél vagyunk: minden, ami a kapcsolatunkat, közös pontjainkat és hasonlóságainkat illeti, a nő révén lesz kimondva és kommunikálva és nem általam. “Annyira hasonlóak vagyunk, hát ez valami lenyűgöző”.

Nők az utolsó gondolat jogán?

Ami még nagyon hatásos módja a befolyásolásnak, ha maga a nő fogalmazza meg az utolsó szót. Ez egy borzasztó nagy titka a kommunikációnak. Mi csak pedzegetünk valamit, de lényeget már ő mondja ki.

Egy kis példa: meg akarom mutatni, hogy nem egy tuskó macsó vagyok, hanem egy mélyérzésű fickó. Figyelem, most elmondok egy extrém gáz történetet, amit nem tudok anélkül megosztani veled, hogy ne lenne az az érzésem, hogy egy tökéletesen lejáratom magam. De itt most az elvekről van szó. “Az emberek az agyuknak csak a 10 %-t használják ki és 90%-t hagynak parlagon heverni, megdöbbentő. Ám azt hiszem, hogy van még ennél is rosszabb. Sokkal tragikusabb, hogy a szívünknek is csak 10%-t használjuk ki. A maradék elcsökevényesedik, mert nem merünk hinni abban, hogy valakinek is megnyílhatnánk. Szinte csak olyan emberekkel találkozom, akik félnek megmutatni valódi érzelmeiket. Persze sok-sok időt elfecsérelünk felületes kapcsolatokra, ám én most itt igazi közelségről beszélek … (retorikai szünet) … ki tudja ezt manapság megadni?”

Aztán már lépek is tovább, hogy egy új témát nyissak meg. Persze nem olyan gyorsan, hogy ne hagynék időt a lánynak, hogy legalább magában megválaszolhassa a kérdésemet. Sejtheted, hogy a válasz, amit immár teljesen egyedül fogalmaz meg, valahogy így fog hangzani: “Én igazi közelséget tudnék adni neked. Én! Én! Én!”