Hogyan kelts vonzalmat és hódítsd meg álmaid nőjét? Érdekel, hogy nekem (a béka segge alól) és sok más férfinak hogy sikerült? Ha igen, akkor nézd meg ezt az ebookomat mindenképpen!
Amikor a kisugárzás vonzza a nőket
Gáborral ismét az Árkádban folytattuk a munkát. A múltkori események hatással voltak rá és ez nagyban befolyásolta a döntését.
Átvezető beszélgetésnél kiderült, hogy milyen piszok nehéz visszajönni nagyobb kihagyást követően, és mekkora bátorság szükségeltetik ahhoz, hogy az ember a saját szociális köréből kiszakadva egy önálló döntést meghozva egyedül megismerjen egy számára teljesen ismeretlen nőt.
Ismeretlen lányra fókuszálni a baráti körön kívül
Nagy felelősség és súlyos teher, ha így éled meg. Ez a te döntésed. Persze neki különösen nehéz volt, mivel korábban szép barátnői voltak, és az ismerősei nem is gondolnak rá, hogy valaha is mi találkozunk ismerkedés, önfejlesztés céljából. De megelégelte, hogy nem tud odamenni józanul, laza szöveggel egy gyönyörű nőhöz egyik szórakozóhelyen sem és liternyi piára van szüksége ahhoz, hogy ezen az aprócska tényen változtasson.
De nem is azért nehéz újrakezdeni, mert a forma visszanyerése nehéz, hanem inkább azért, mert az ember nem szeret olyan dolgokat sokszor ismételni, ami egyszer már könnyedén ment neki és most – mint egy ötödikesnek – ismét oda kell állnia a startvonalra, hogy begyakorolja, amiben egyszer már bajnok volt.
Nappali oktatás
A bemelegítés ezután jobban ment, mint szokott és sok megerősítő visszajelzés ért minket. A lányoknak nem esett nehezére, hogy jutalmazzák a megnyerő és magabiztos férfit. Sikeresen szólította meg a lányok döntő többségét, és nem volt olyan, aki legalább egy percig ne beszélgetett volna vele. Ezen a napon vagy’ 25 csajt szólított meg mindössze két óra leforgása alatt. Ez korábban elképzelhetetlen lett volna számára. Az első alkalommal, mikor azt mondtam, próbáljon megállítani egy lányt, akkor annyira idegesítette, hogy mit gondol majd róla a lány mellett álló 50 éves fószer, hogy inkább nemet mondott és még vagy 15 percig puffogott, hogy ő mit is keres itt. Hát így változnak az idők.
Második esély és siker
Érdemes kiemelni a mai nap történései közül, hogy volt egy lány, akit még a gyakorlások elején elszalasztott és ez később bosszantotta is. Többször is felemlegette, hogy „húú, azt a lányt kellett volna”… Aztán mit ad Isten a lány feltűnt az egyik sarkon. Egy pillanatig tétovázott, de aztán megindult felé. Oldalról elérte, hogy megálljon vele beszélgetni és elmondta neki, hogy már régóta számított rá, hogy egymásba futnak. A lány persze nem értett semmit, de viccesnek és kedvesnek találta ezt a furcsa srácot, aki egy pláza közepén leszólítja. el is mondta, hogy feldobta a napját 🙂
Annyira jól alakult minden, hogy a végén Gábor elfelejtette elkérni a lány nevét, mivel – az ő szavaival élve – megbabonázta és lezsibbadt tőle.
Ilyen is van, hiába a nő az nő. De legközelebb biztos vagyok benne, hogy már sokkal jobban kezeli majd a szituációt és nem fog lefagyni a kritikus pillanatban.
Mindenesetre ez a nap csodásan alakult és semmi okunk nem volt panaszra, nagyot léptünk előre annak érdekében, amit kitűztünk célul annak idején: természetes higgadtsággal leszólítani bárhol bármikor egy ismeretlen lányt. Ez a képesség benned is megvan, csak ki kell bontanod! Tudd, meg hogyan >>
Ha pedig megadja a lány a számát, ne hagyd veszni a lehetőséget! Váltsd randira! A megoldás itt vár »»