Hónapok szenvedését „spórolták meg”

Hogyan kelts vonzalmat és hódítsd meg álmaid nőjét? Érdekel, hogy nekem (a béka segge alól) és sok más férfinak hogy sikerült? Ha igen, akkor nézd meg ezt az ebookomat mindenképpen!

Kristóf már régóta ismer minket, de csak most szánta rá végül magát, hogy eljön az 3 Napos Intenzív Gyakorlati Tréningünkre. Állítása szerint, hónapok szenvedését spórolta meg azzal, hogy eljött és nem magától kellett rájönnie, mik a fő vakfoltjai a csajozásban.

Az előző, októberi 1 Napos „Bevezetés a Csajozásba” Tanfolyamon részt vett Peti, aki nem rég ismert meg minket, de megtetszett neki az oldalunk és azonnal jelentkezett és már a második tanfolyamon vett részt. Ő az esti terepgyakorlatot is bevállalta (ELITE részen érhető ez el) és most elmeséli Neked a véleményét és sikereit a képzésről.

 

»»» Kattints ide MOST ha érdeklődsz az 3 Napos Intenzív Gyakorlati Tréning után (ha jelentkezni szeretnél akkor is) «««